U Klientów, którzy oczekują wysokiej niezawodności i stabilności w dostępie zarówno do zasobów sieci lokalnej, jak i sieci Internet stosujemy rozwiązania indywidualnie dopasowane do potrzeb.

Jesteśmy w stanie zapewnić dostęp do Internetu niemal w każdym miejscu Polski oraz Hiszpanii przy zastosowaniu dostępnych na miejscu technologii.

Wdrażamy rozwiązania zarówno w centrach dużych miast, gdzie usługa Internetu dostarczana jest światłowodem lub kablem koncentrycznym, przez mniejsze lokalizacje z dostępem ADSL po całkowite odludzia z dostępem za pośrednictwem sieci komórkowych.

Co ważne – w większości przypadków jesteśmy w stanie zapewnić stabilny i szybki Internet w miejscach, gdzie telefony komórkowe nie mają zasięgu, nie stosując przy tym drogich (i nielegalnych bez odpowiednich zgód i formalności) repeaterów/wzmacniaczy sygnału. Przykładem może być jedno z ostatnich wdrożeń na jednej z działek letniskowych w miejscowości Dzierżenin (gm. Pokrzywnica), gdzie moc sygnału LTE w najlepszym wypadku wynosiła -120 dbm, a łącze działa z maksymalną przepustowością LTE – 150 mbps (gwarantowane minimum to 80 mbps).

W przeciwieństwie do konkurencji – wykonujemy także wdrożenia bezprzewodowe zasilanie własnymi ogniwami fotowoltaicznymi z dodatkowym akumulatorem, co zapewnia ciągłość pracy systemu przy jednoczesnym minimalizowaniu kosztów jego utrzymania.

W celu zapewnienia najwyższej jakości dostępu dostępu przez łącza LTE stosujemy rozwiązania typu Multi-WAN składające się z jednego lub wielu modemów LTE posiadających karty SIM od różnych dostawców jednocześnie.

Instalacje lokalne wykonujemy przy użyciu najwyższej jakości sprzętu, gwarantującego stabilną pracę przez wiele lat, bez spadku wydajności. Nasze instalacje są zawsze najpierw dokładnie projektowane, następnie wykonywane zgodnie z przyjętym projektem, a projekt – podczas odbioru – jest przekazywany Klientowi. Dzięki temu Klient ma pewność dobrze wykonanej infrastruktury oraz może przekazać potrzebne informacje innym podwykonawcom (np. firmie remontowej) by uniknąć awarii wynikającej z nieumyślnego uszkodzenia instalacji.


Materiały używane podczas wykonywania instalacji pochodzą od polskich producentów, których jakość nie odbiega (a często przewyższa) od produktów dostawców zagranicznych przy zachowaniu dobrej ceny. Nasze instalacje wykonujemy w oparciu technologie PoE, dzięki czemu nie musimy doprowadzać zasilania do urządzeń sieciowych, co znacznie redukuje poziom skomplikowania infrastruktury oraz koszty jej wykonania.

Pomieszczenia serwerowe zabezpieczamy przed utratą zasilania lub skokami napięć (szczególnie ważne w lokalizacjach położonych na terenach podmiejskich oraz wiejskich), współpracujemy z firmami wykonującymi instalacje przeciwpożarowe (zarówno pasywne – powiadamiające, jak i aktywne – gaszące), a także systemy chłodzenia, osuszania i filtrowania powietrza dla pomieszczeń serwerowych.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!