Firmy w początkowych fazach działania rynkowego nie chcą wydawać dużych kwot na utrzymanie oprogramowania do zarządzania danymi. Jest to całkowicie zrozumiałe – małe ilości danych nie wymagają dedykowanych serwerów, kontroli dostępu czy codziennych kopii bezpieczeństwa.

Ale… czy na pewno? Z czasem bazy danych rosną. Zwiększa się ilość odbiorców usług i/lub towarów, zmieniają się ceny, rośnie liczba pracowników. Do tego dochodzą obowiązki ustawowe, które nakazują w należyty sposób zabezpieczyć zgromadzone dane przed utratą, zniszczeniem lub kradzieżą.

Z myślą o tych wymaganiach, a jednocześnie nie obciążając budżetu niedużych przedsiębiorstw – opracowaliśmy autorską platformę “FlexMate”, która dostosowuje się do potrzeb Klienta zapewniając pełną kontrolę nad danymi, a jednocześnie oferuje pewność bezpieczeństwa tych danych.

Zależnie od wielkości Firmy, a także ilości przetwarzanych danych – oferujemy trzy modele rozliczeniowe:

  1. Hosting na zasobach Klienta (własny serwer) – jednorazowa opłata licencyjna i instalacyjna, a później niski abonament miesięczny za wsparcie i aktualizacje (raz na kwartał, wersja Stable).
  2. Hosting w naszym MDataCenter – niski, stały abonament miesięczny za dostęp do usługi z każdego miejsca na Świecie i roczne rozliczenie za wykorzystaną przestrzeń dyskową (raz w miesiącu, wersja Stable).
  3. Hosting w naszym MDataCenter-Test – brak opłaty abonamentowej, jedynie roczna opłata za wykorzystaną przestrzeń dyskową. W tym wariancie, dostarczana jest zawsze najnowsza wersja Platformy zaraz po wstępnych testach (Release Candidate).

Dlaczego warto wybrać program do zbierania danych już na początku? Przede wszystkim ze względu na długofalową oszczędność (od oszczędności czasu, gdyż wszystkie dane są “pod ręką”, po oszczędność finansową – przeniesienie dużych ilości danych z dużej liczby, nieustandaryzowanych plików np. Excel, wymaga dużych nakładów pracy), a także bezpieczeństwo związane z kopiami zapasowymi i możliwością eksportu danych w każdej chwili.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!