W idealnym świecie – każda Firma buduje swoje zaplecze korzystając z najlepszego sprzętu, a oprogramowanie musi być wolne od wad i mieć niemal nieograniczone możliwości.

W naszej firmie doskonale zdajemy sobie sprawę, że rzeczywistość nie zawsze jest taka idealna, a często Firmy – szczególnie w początkowej fazie działania – nie mogą sobie pozwolić na duże wydatki na infrastrukturę IT. Z drugiej strony potrzebują jednak rozwiązań wydajnych i niezawodnych by mogły się szybciej rozwijać.

Aby zapewnić maksymalny komfort pracy nawet najmniejszym przedsiębiorstwom – posiadamy umowy z dostawcami hurtowymi zarówno sprzętu nowego, jak też poleasingowego, objętego pełną gwarancją.

Dzięki jednej z najniższych marży w kraju możemy zaoferować sprzęt w jednej z najlepszych cen na rynku. Dodatkowo – sprzęt, przed dostarczeniem do Odbiorcy jest przez nas testowany, co od razu pozwala wykluczyć wady konkretnych egzemplarzy.

Dodatkowym atutem są krótkie terminy dostaw – zamówiony towar dostarczamy do Klienta najczęściej następnego dnia po złożeniu zamówienia*.

*W przypadku odbiorców na terenie m. st. Warszawy, którzy złożyli zamówienie do godz. 13.00 danego dnia.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!